5. Про затвердження регламенту роботи Президії

Модератор: admin

5. Про затвердження регламенту роботи Президії

Сообщение liver » 13 фев 2012, 23:57

Протокол № 5
засідання Президії Всеукраїнської громадської організації Федерації Го(Бадук,Вейчі) України.
18 січня 2012 р.

Присутні члени президії: Корольов Дмитро Володимирович;Возніков Костянтин Едуардович;Плющ Юрій Миколайович;Ліверінов Валерій Володимирович;Челишев Олексій Валентинович;Ридзель Сергій Іванович;Лазарев Дмитро Вадимович;Кузь Ольга Володимирівна, Ковальський Олег Олександрович.

Рішення приймались методом електронного опитування.

Порядок денний:
Про затвердження регламенту роботи Президії Всеукраїнської громадської організації Федерації Го(Бадук,Вейчі) України на інтернет-форумі.

Слухали:
1. Корольова Дмитра Володимировича.
Доповідач запропонував наступний регламент роботи Президії на інтернет-форумі:

1. Питання, по яких необхідно прийняття рішення Президією, вносяться зацікавленим членом Президії на обговорення в закритому форумі Президії і обговорюються необхідний час. Критерієм закінчення обговорення є:
1.1. Усі члени Президії висловилися і є пропозиції для голосування.
1.2. Половина членів Президії висловилася і минуло не менше 5 днів з моменту початку обговорення.
1.3. За умови виконання одного з двох вищезгаданих умов, Секретар (або Президент) оголосили про закінчення дискусії.
1.4. Після оголошення про закінчення обговорення протягом двох днів приймаються уточнення і заяви. На прохання одного з членів Президії обговорення може бути продовжено, якщо воно буде підтримано більшістю Президії протягом цих двох днів, або припинено остаточно і пропозиції винесені Секретарем (або Президентом) на голосування.
2. Голосування триває три дні.
3. Секретар підводить і оголошує підсумки голосування, і публікує протокол в гілці форуму "Архів засідань". Рішення президії набирає чинності з моменту закінчення голосування, зафіксованого Секретарем Президії. З моменту публікації протоколу, уточнення по ньому розглядаються Секретарем (А при необхідності Президією) протягом 2х днів. Після закінчення цього терміну протокол фіксується і більше не підлягає змінам.

2. Ліверінова Валерія Володимировича.
Доповідач запропонував наступний регламент роботи Президії на інтернет-форумі:

1. Питання, по яких необхідне рішення Президії, вносяться зацікавленим членом Президії на обговорення в закритій частині форуму для Президії.
2. Сигналом для початку обговорення нового питання є оголошення про це Секретаря Президії у створеній ним гілці.
3. Обговорення щодо кожної пропозиції складається з п'яти етапів: формулювання однієї з пропозицій по поточному питання; питання на розуміння, уточнення; додатки до пропозиції; критика; формулювання нового варіанту пропозиції. Можливо багаторазове повторення циклів обговорення пропозицій при необхідності. В процесі обговорення однієї з пропозицій допускається висунення нових пропозицій, але перехід до наступних етапів нових пропозицій можливий в порядку черговості після завершення всіх етапів попередніх пропозицій.
4. Питання діляться на дві категорії: звичайний, терміновий.
5. Термін обговорення звичайного питання встановлюється в 5 діб. Термін обговорення термінового питання встановлюється у 2 доби. При неможливості завершення обговорення в цей термін, про що свідчить відсутність остаточних формулювань пропозицій щодо обговорюваного питання, секретар приймає одне з рішень: зняття питання з обговорення, відкладання питання, продовження часу обговорення на один додатковий термін, закінчення обговорення з метою переходу до голосування за наявності принаймні однієї готової пропозиції. (Інший варіант: рішення про продовження обговорення приймається голосуванням Президії).
6. Членам Президії під час обговорення слід утримуватися від висловлювань, не пов'язаних з поточним етапом обговорення і, тим більше, не з питання обговорення.
7. Критерієм закінчення обговорення є:
7.1. Є пропозиції для голосування і пройшла доба з моменту останнього повідомлення в темі;
7.2. Є пропозиції для голосування і залишилося менше доби до закінчення терміну обговорення;
7.3. При одночасному виконанні умов: немає готових пропозицій чи готові не всі пропозиції, закінчився термін для обговорення питання, Секретар прийняв рішення про закінчення обговорення (або після голосування).
8. Сигналом для початку голосування є формулювання Секретарем готових пропозицій і перерахування варіантів голосування. (При прийнятті пропозиції про варіанти голосування, відмінних від «За», «Проти», «Утримався», наприклад, за номером пропозиції).
9. Термін голосування звичайного питання - 3 доби, термінового - 1 доба. Голосування завершується достроково, якщо висловилися всі члени Президії. Якщо після закінчення терміну голосування залишилися ті, що не голосували, то вважається, що вони не брали участі в голосуванні.
10. Якщо в голосуванні взяло участь менше половини членів Президії, то голосування вважається недійсним, а пропозиція неприйнятою. У такому випадку Секретар приймає одне з рішень: зняття пропозиції (питання) з голосування, повторне голосування, відкладання голосування на невизначений термін.
11. Секретар оголошує підсумки голосування і публікує протокол в гілці форуму «Архів». Рішення Президії набирає чинності з моменту закінчення голосування, зафіксованого Секретарем Президії оголошенням про підсумки. З моменту публікації протоколу, уточнення по ньому розглядаються Секретарем (при необхідності Президією) протягом 2-х днів. Після закінчення цього терміну протокол фіксується і більше не підлягає змінам.

Постановили:
Затвердити запропоновану у п.2 редакцію регламенту роботи Президії Всеукраїнської громадської організації Федерації Го(Бадук,Вейчі) України на інтернет-форумі.

Голосували: "за" пропозицію у п.1 - 2(Корольов,Челишев), "за" пропозицію у п.2 - 6.
Не голосували - 1(Возніков).

Голова засідання _______________ Корольов Дмитро Володимирович

Секретар засідання _______________ Ліверінов Валерій Володимирович
liver
Модератор форума
 
Сообщения: 1927
Зарегистрирован: 17 окт 2011, 00:16

Вернуться в Протоколы 2012 года

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron