Страница 1 из 1

12. Щодо кооптування В. П. Платонова до складу президії УФГО

СообщениеДобавлено: 03 мар 2012, 12:19
AlterEgo
Протокол № 12
засідання Президії Всеукраїнської громадської організації Федерації Го(Бадук,Вейчі) України.
3 березня 2012 р.

Присутні члени президії: Корольов Дмитро Володимирович; Возніков Костянтин Едуардович; Плющ Юрій Миколайович; Ліверінов Валерій Володимирович; Челишев Олексій Валентинович; Ридзель Сергій Іванович; Лазарев Дмитро Вадимович; Кузь Ольга Володимирівна; Ковальський Олег Олександрович.

Рішення приймались методом електронного опитування.

Порядок денний:
Розгляд заяви Платонова В.П. щодо кооптування до складу президії УФГО.
Слухали:
Вознікова Костянтина Едуардовича.
Доповідач запропонував на підставі Статті 9, п. 9.2 Уставу УФГО та Заяви В.П. Платонова, кооптувати В.П. Платонова до складу Президії УФГО як члена Президії з правом дорадчого голосу та без повноважень віце-президента УФГО. Додати питання про підтвердженя повноважень В.П. Платонова, що зазначені в Уставі УФГО для членів Президії, до порядку денного чергових Зборів УФГО.

Постановили:
1. На підставі Статті 9, п. 9.2 Уставу УФГО та Заяви В.П. Платонова, кооптувати В.П. Платонова до складу Президії УФГО як члена Президії з правом дорадчого голосу та без повноважень віце-президента УФГО.
2. Додати питання про підтвердженя повноважень В.П. Платонова, що зазначені в Уставі УФГО для членів Президії, до порядку денного чергових Зборів УФГО.

Голосували:
"за" - 7;
"утримався" - 1 (Челишев).
Не голосував - (Ридзель).

Голова засідання _______________ Корольов Дмитро Володимирович