47. Положення про Всеукраїнські змагання го на 2013 рік

Модератор: admin

47. Положення про Всеукраїнські змагання го на 2013 рік

Сообщение AlterEgo » 29 ноя 2012, 18:54

Протокол № 47
засідання Президії Всеукраїнської громадської організації "Федерація го(бадук,вейчі) України".
25 листопада 2012 р.

Присутні члени президії: Корольов Дмитро Володимирович; Плющ Юрій Миколайович; Ліверінов Валерій Володимирович; Челишев Олексій Валентинович; Ридзель Сергій Іванович; Лазарев Дмитро Вадимович; Кузь Ольга Володимирівна; Ковальський Олег Олександрович; Платонов Володимир Павлович.

Рішення приймались методом електронного опитування.

Порядок денний:
1. Cистема проведення 1 ліги чемпіонату України.
2. Положення про Всеукраїнські змагання го на 2013 рік.

Слухали:

1. Плюща Ю. М.

Доповідач запропонував:
Залишити без змін систему проведення 1 ліги чемпіонату України (16 учасників. Два етапи. Перший етап: Швейцарська система в 4 тури. Другий етап: олімпійська система в 2 тури.).

Постановили:

1.1. Залишити без змін систему проведення 1 ліги чемпіонату України (16 учасників. Два етапи. Перший етап: Швейцарська система в 4 тури. Другий етап: олімпійська система в 2 тури.).

Голосували: "за" - 7.


Слухали:

2.1. Плюща Ю. М.

Доповідач запропонував:
Прийняти Положення про Всеукраїнські змагання го на 2013 рік в редакції Ю. М. Плюща.

2.2. Ліверінова В. В.

Доповідач запропонував:
Встановити, що кількість місць в першу лігу, що розігруються на другій лізі зберігається (основних і запасних), до запасних додаються чемпіони областей і шикуються в порядку рейтингу. Таким чином, першим запасним стає гравець з найвищим рейтингом серед відібраних запасних на другій лізі і чемпіонів областей. Далі все по старому. Тобто якщо недобір учасників, то беруть участь віртуальні гравці. Сенс в тому, щоб не давати брати участь тим, хто не відбирався.

2.3. Плюща Ю. М.

Доповідач запропонував:
Прийняти запропоноване вище доповнення до Положення окремим рішенням.

2.4. Корольова Д. В.

Доповідач запропонував:
За можливості внести виправлення безпосередньо в поданий документ.

Постановили:
2.1. Прийняти Положення про Всеукраїнські змагання го на 2013 рік в редакції Ю. М. Плюща.
2.2. Встановити, що кількість місць в першу лігу, що розігруються на другій лізі зберігається (основних і запасних), до запасних додаються чемпіони областей і шикуються в порядку рейтингу. Таким чином, першим запасним стає гравець з найвищим рейтингом серед відібраних запасних на другій лізі і чемпіонів областей. Далі все по старому. Тобто якщо недобір учасників, то беруть участь віртуальні гравці. Сенс в тому, щоб не давати брати участь тим, хто не відбирався.
2.3. Прийняти запропоноване вище доповнення до Положення окремим рішенням.
2.4. За можливості внести виправлення безпосередньо в поданий документ.

Голосували: "за" - 5.
Проти - 1 (Ліверінов).
Не голосували - 3 (Лазарев, Платонов, Челишев).


Особлива думка:

1. Положення було прийнято без дотримання регламенту розгляду документів. Прийняття документа за основу не проводилося. Голосувався документ одночасно з альтернативними доповненнями до нього. В результаті моя пропозиція було прийнято Президією, але не було включено в остаточну редакцію документа. У зв'язку з цим заявляю протест. Також знімаю з себе відповідальність за можливі негативні наслідки у зв'язку з поданням в Держмолодьспорт редакції Положення, не затвердженого Президією УФГО і заявляю, що я не маю до цього документа будь-якого відношення. В. В. Ліверінов

2. Прошу врахувати, що я був проти даного голосування, оскільки було порушення регламенту:
viewtopic.php?f=8&t=18 - А. В. Челишев

3. Голосование проведено и решение принято в соответствии с пунктом 9.3. Устава УФГО, в котором ни слова не сказано о необходимости принятия решения Президиумом на основе регламента, как основного документа при принятии решений. Имеется логическое противоречие в позициях господ Ливеринова и Челышева. Потому что, если принять их позицию о главенстве регламента при принятии решений, то получается, что решения, принятые на очном заседании Президиума в Одессе во время турнира "Одесса золотая"-2012, являются недействительными по причине отсутствия всякого регламента для работы на очных заседаниях Президиума. В то время как о недействительности решений, принятых на очном заседании Президиума, по причине отсутствия регламента господа Ливеринов и Челышев, лично присутствовавшие на очном заседании Президиума в Одессе, ничего не заявляли. Также в уставе не содержатся норм об обязательности регламента при принятии решений методом электронного опроса и необязательности регламента для принятия решений на очных заседаниях Президиума. С. И. Ридзель

Голова засідання _______________ Корольов Дмитро Володимирович
AlterEgo
 
Сообщения: 1280
Зарегистрирован: 18 окт 2011, 10:40

Вернуться в Протоколы 2012 года

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron