Страница 1 из 1

42. Щодо довіри Плющу Ю.М. взаємодії з організаціями

СообщениеДобавлено: 28 сен 2012, 22:40
liver
Протокол № 42
засідання Президії Всеукраїнської громадської організації Федерації Го(Бадук,Вейчі) України.
25 вересня 2012 р.

Присутні члени президії: Корольов Дмитро Володимирович;Возніков Костянтин Едуардович;Плющ Юрій Миколайович;Ліверінов Валерій Володимирович;Челишев Олексій Валентинович;Ридзель Сергій Іванович;Лазарев Дмитро Вадимович;Кузь Ольга Володимирівна;Ковальський Олег Олександрович;Платонов Володимир Павлович.

Рішення приймались методом електронного опитування.

Порядок денний:
Щодо довіри Плющу Ю.М. взаємодії з державними та громадськими організаціями.

Слухали:
Ридзеля Сергія Івановича.

Доповідач запропонував:
Довірити Плющу Ю.М. роботу з державними та громадськими організаціями (в т.ч. МОНмольдьспорт, Держмолодьспорт, Спортивний комітет України) на виконання стратегічного завдання: отримання національного статусу.

Постановили:
довірити Плющу Ю.М. роботу з державними та громадськими організаціями (в т.ч. МОНмольдьспорт, Держмолодьспорт, Спортивний комітет України) на виконання стратегічного завдання: отримання національного статусу.

Голосували: "за" - 6 .
Не голосували - 4 (Платонов, Возніков, Лазарев, Плющ).

На засіданні пролунала заява від Ліверінова Валерія Володимировича: у зв'язку із систематичним ігноруванням неодноразових закликів складання звітної документації по минулих заходах знімаю з себе відповідальність за дії або бездіяльність Президії, які потягли за собою порушення порядку ведення звітної документації.


Голова засідання _______________ Корольов Дмитро Володимирович

Секретар засідання _______________ Ліверінов Валерій Володимирович