З Новим Роком!

В этом разделе размещаются темы которые не получилось разместить в одном из тематических разделов форума

Модератор: admin

З Новим Роком!

Сообщение liver » 31 дек 2012, 11:19

Шановні колеги, друзі!

За традицією кожний Новий рік ми згадуємо про те, що приніс нам Старий рік та визначаємо плани на майбутнє, мріємо про звершення бажаємих подій.
Згадаю, що приніс минулий рік як для мене особисто так і для го-спільноти.
Перш за все це омріяна реєстрація всеукраїнської федерації з го, перші ії кроки, перші турніри, перші події. Це і візит майстра Чуна в Україну,
його подорож за найбільшими центрами розвитку го в Україні, поява легальної організації з го в Одесі - Одеської федерації го. Для мене це
найвизначніша подія в історії Одеського го. Кінець року здивував мене справжнім чудом - появою першого в історії України професіонала з го і ця
людина - дівчина. Багато що можна ще згадати. Не все вийшло так, як хотілося. Щось можна було зробити по іншому, щось відредагувати, щось зробити
ще, що не встиг чи забув. Але для цього є Новий рік. Планів та мрій багато. Гадаю, що у кожного є своя мрія чи свої плани. Для здійснення цих мрій
хочеться побажати перш за все добра, як матеріального так і духовного, внутрішнього та зовнішнього. Хай нічого не заважає робити Вам добрі справи,
хай Вас оточують добрі люди, з Вами відбуваються тільки добрі події.

Мира та щастя!

З Новим Роком!
liver
Модератор форума
 
Сообщения: 1928
Зарегистрирован: 17 окт 2011, 00:16

Re: З Новим Роком!

Сообщение AlterEgo » 02 янв 2013, 21:58

Г-н Чун прилал поздравление в виде следующей картинки.
AlterEgo
 
Сообщения: 1280
Зарегистрирован: 18 окт 2011, 10:40


Вернуться в Разное

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron